نمایش 0 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      سعید
      مشارکت کننده

سلام جناب یزدانی من بین دو آپشن وبملت وفملی نمیدونم کدام انتخاب کنم به دید کوتاه مدت تا جایی که از شما یاد گرفتیم پیش رفتم اول در آپشن های ضملت آپشن8041 را به دلیل اینکه قیمت پرمییوم آن پاین تر از بلک شولر بود وقیمت اعمال آن پایین تر از قیمت دارایی پایه بود وحجم معاملات آن خوب بود(نقدینگی در آپشن بود)از بین آپشن های ضملت8041 را انتخاب کردم به این دلیل سهام بانک ملت رو انتخاب کردم چون طبق دیدبان وبررسی ای سی دی روز چهار شنبه هم ای آپ اتفاق افتاده و هم بالای پیوت 5 روزه قرار گرفته واحتمال اینکه با امدن اقای ریسی دلاربرای مدتی پایین بیاد هستش سوال من از شما اینکه ایا تحلیل من در مورد آپشن وبملت و خرید آن درست یا خیر اگر اشتباه لطفا اگه امکانش هست یک راهنمای کوچک کنیدیه راهنمای کوچک کنید تنها کسی که در مورد آپشن ها و ای سی دی میتونه کمکم کنه شما هستین چون من فقط دارم با ای سی دی همه چیز تحلیل میکنم

یه سوال دیگه در مورد آپشن ضملی داشتم براساس بلک شولر ضملی7003 ارزنده است وقیمت سهم پایین تر از قیمت اعمال است وخود فملی نیز براساس ای سی دی ای اپ است و بالای پیوت قرار داره همچنین اخبار اعتصاب کارگران معدن شیلی نیز وجود داره ایا به نظر شما از دید کوتاه مدت خرید وبملت خوبه یا فملی

0

نمایش 0 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.