برچسب ها: 

نمایش 4 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      salmanya
      مدیرکل

تجارب خود را با ما به اشتراک بگذارید

علی شهابی
      مشارکت کننده

سلام من فکر میکنم برای جفت ارزهایی که یک طرفشون ین ژاپن هست به غیر از ین به پوند که اون رفتارش متفاوته این ستاپ نسبتا خوب باشه:
      زمان تنظیم برای شروع : آغاز بازار فرانفکفورت
      او آر: 30 دقیقه
      خط ای: 10 درصد ای تی آر 10 روزه
      خط سی: 15 درصد ای تی آر 10 روزه
      راجع به جفت ارزهایی که یه طرفشون پوند انگلیس هست باید یه ستاپ دیگه تنظیم بشه. به نظرم چون بالا پایین این جفت ارزها زیاده باید عدد ای و سی رو کوچیک تر بگیریم و به گونه ای باشه که احتمالا بتونیم زودتر ورود کنیم

AmIn_KhAn
      مشارکت کننده

سلام
      ستاپ های مختلفی میشه برای جفت ارزها بدست اورد مثل او ار تایم لندن،‌نیویورک یا حتی دبل تایم(گرفتن موقعیت در تایم لندن و باز گذاشتن موقعیت در تایم نیویورک)
      ‌بنظرم توی اینها دبل تایم ستاپ جالبیه.مخصوصا اگر شما چندتا نماد رو زیر نظر داشته باشید و پوزیشن بگیرید خیلی خوبه اون هم در زمانهایی که پی ام ای ها هم جهت نیستند.در این حالت شما پوزیشن
      رو اخر وقت یا بعد از تایم نیویورک میبندین
      یا اگر در تایم نیویورک در جهت روند تایم لندن بود بعد از ای ولید شدن نیویورک با استاپ زمانی پوزیشن رو میبندید
      نکته ای که بنظرم باید بهش دقت بشه زمان ای ولید شدن در فارکس هستش.یعنی زمانی که بطور مثال ای اپ ولید رخ میده نباید وارد شد،‌باید صبر کنید قیمت از کندل ای اپ بالاتر بره و بعد وارد بشید.اغلب اوقات به محض ای ولید شدن رون برمیگرده و حتی استاپ رو فعال میکنه.

Babak
      مشارکت کننده

سلام. از دوستانی که با ای سی دی رو فارکس فعالیت میکنند سوالی دارم که تایم او آر رو چه ساعتی تنظیم میکنند و درصدهای ای آپ و سی آپ و داون رو چی در نظر میگیرید. سپاس

mohamad_yadi
      مشارکت کننده

سلام دوستانی که روی طلا کار میکنن ستاپش رو اگر ممکنه بگن. ممنون.

نمایش 4 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.