نمایش 1 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      ali1376
      مشارکت کننده

سلام وقتتون بخیر ببخشید در مورد ای سی دی چند تا سوال داشتم :1-برای آتی شما پی ام ای رو در تایم روزانه نگاه می کنید؟باتوجه به اینکه ما در آتی دیتا کم داریم 6-12-24 در روزانه دیتا نداریم2-برای فارکس من دو مشکل اساسی دارم یکی حدضرر های بزرگ که می خواستم ببینم شما چه راه حلی رو براش بکار می برین؟و دومین مسئله اینکه زیاد می بینم ولید میشه ولی بر میگرده و استاپ میزنه و در واقع وین ریت پایینی رو میبینم عزیزان اگر راه حلی رو دارند ممنون میشم راهنمایی کنند

فرزاد
      مشارکت کننده

سلام دوست عزیز
      در ای سی دی متاسفانه مشکل حد ضرر بزرگ وجود داره و من هم نتونستم ریسک به ریوارد مناسب ازش بگیرم. تجربه ای که من داشتم اینه که طبق گفته شما بعد از
      ای ولید شدن در اکثر مواقع قیمت بر میگرده بنابراین من بهترین بازدهی را در رابربند می دونم یعنی منتظر باشی که ای فیلد بشه و بعد پوزیشن باز کنی (البته آقای یزدانی زیاد موافق رابربند نیستند). نکته بعدی اینکه من خودم بعد از چند ماه تست استراتژی ای سی دی الان با پرایس اکشن بیشتر جواب میگیرم البته این دوتا را با هم بگونه ای ترکیب کرده ام یعنی از او آر و خطوط پیوت هم کمک میگیرم . بیشتر تحلیل را در پرایس اکشن انجام می دم و در انتخاب حد ضرر و سود از خطوط ای سی دی هم کمک می گیرم. دوستان دیگر هم تجربیاتشان را به اشتراک بگذارند تا ببینیم کسی روش بهینه ای برای کار با ای سی دی پیدا کرده یا نه

نمایش 1 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.