دوره های آموزشی

برای آنکه یک معامله گر حرفه ای شوم راه طولانی پیموده ام، اکنون تلاش می کنم در کنار معامله در بازارهای مختلف بخشی از تجربه ام را به شما منتقل کنم.

توجه : ظرفیت کلاسها و دوره های کارآموزی محدود می باشد لطفا جهت ثبت نام در هر یک از دوره ها و دریافت کد تخفیف به آیدی تلگرام yazdniacd@ یا دایرکت اینستاگرام salmanyzschool پیام دهید.

آموزش استراتژی ACD

استراتژی acd روش معاملاتی مارک فیشر معامله گر افسانه ای بازارهای کالایی است . این روش در ایران توسط افراد زیادی بررسی شده اما اولین بار آقای محمدرضا دم ثنا در کارگزاری آگاه این روش را به صورت مفصل و جامع ارایه داد .پس از ایشان آقای سلمان یزدانی به عنوان شاگرد و همکار در بخش آتی کارگزاری آگاه این استراتژی را از سال ۱۳۹۸ به صورت آنلاین توسعه داد و دوره های متعددی را در کارگزاری آگاه برگزار کرد اکنون پس از سال ها تجربه و آموزش این استراتژی به صورت جامع در اختیار شما قرار گرفته است . اگر علاقه مند هستید که این روش را یاد بگیرید به لینک زیر مراجعه کنید .

salmanyazdani.com/acd1

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به آیدی تلگرام  yazdaniacd پیام دهید .

مفاهیم بازارهای دوطرفه

بازار دوطرفه بازاری است که بر خلاف بورس تهران، امکان کسب سود از کاهش قیمت هم در آن وجود دارد. مثل بازار آتی یا فارکس. مفاهیم این بازارها را در این دوره بیاموزید و در شرایط افت بازار نیز سود کنید. سرفصل های این دوره:
تاریخچه بازار آتی. مفاهیم موقعیت باز.  وجه تضمین. فروش استقراضی. بازار جبرانی. نکول کردن. بررسی تابلوی معاملاتی.  معرفی کالاهای بازار آتی. فرآیند تحویل. آربیتراژ و نحوه کسب سود از آن. مفاهیم ابتدایی بازار فارکس. توجه داشته باشید این دوره به تنهایی دارای استراتژی معاملاتی برای ترید نمی باشد و درصورت تمایل می باید دوره استراتژی را با این دوره بگذرانید. این دوره به صورت آفلاین برگزار می شود. برای  کسب اطلاعات بیشتر درباره بازار آتی و دیدن شش ویدیوی رایگان و ثبت نام دوره به  اینجا مراجعه کنید.

استراتژی معاملاتی

اگر می خواهید استراتژی معاملاتی بیابید که در تمام بازارها جوابگو باشد و در هر لحظه به شما در انتخاب سهم مناسب کمک کند و همچنین نقاط ورود و خروج مناسب را تشخیص دهد این دوره مناسب شما است. استراتژی که در این کارگاه تدریس می شود بر مبنای استراتژی تریدر بزرگ  آقای مارک فیشر می باشد که ای سی دی نام دارد. البته این استراتژی را برای بازار ایران بهینه کردیم و درکنار آن کاربردش در بازار آتی و فارکس را نیز خواهید آموخت و حتی می توانید آن را در بازار رمز ارزها نیز استفاده کنید.  همچنین در حین مشاهده فیلم های ضبط شده هر روزه در گروه تلگرامی پشتیبانی خواهید شد. برای  کسب اطلاعات بیشتر درباره ای سی دی و دیدن جلسه اول رایگان این دوره به  اینجا مراجعه کنید.

کاراموزی آپشن

پس از یادگیری آپشن ها، در دوره کاراموزی در کنارهم در یک گروه تلگرامی، هرروز به بررسی بازار می پردازیم و به صورت واقعی استراتژی های ممکن را بحث می کنیم. البته  ظرفیت این دوره محدود است. این دوره هر دوماه یک بار   برگزار می شود. برای رزرو جا به تلگرام (آیدی : yazdaniacd) یا اینستاگرام پیام دهید.

کاراموزی ای سی دی

پس از یادگیری استراتژی معاملاتی، در دوره کاراموزی در کنارهم در یک گروه تلگرامی، هرروز به بررسی بازار می پردازیم و  درباره استراتژی های ممکن  بحث می کنیم. البته  ظرفیت این دوره محدود است. این دوره هر دوماه یک بار   برگزار می شود. برای رزرو جا  به تلگرام (آیدی : yazdaniacd) یا اینستاگرام پیام دهید.