دوره های آموزشی

برای آنکه یک معامله گر حرفه ای شوم راه طولانی پیموده ام، اکنون تلاش می کنم در کنار معامله در بازارهای مختلف بخشی از تجربه ام را به شما منتقل کنم.

توجه : ظرفیت کلاسها و دوره های کارآموزی محدود می باشد لطفا جهت ثبت نام در هر یک از دوره ها و دریافت کد تخفیف به آیدی تلگرام yazdniacd@ یا دایرکت اینستاگرام salmanyzschool پیام دهید.

صفرتاصد اختیارمعامله (آپشن)

صفرتاصد یکی از پیچیده ترین ابزار های مالی جهان را در پنج جلسه به همراه پشتیبانی کامل و هر روزه در گروه تلگرامی بیاموزید تا از مزایای داشتن اهرم و کسب سود در ریزش بازار بورس تهران بهره مند شوید. سرفصل های دوره:
اختیارمعامله چیست و مفاهیم کلیدی آن کدامند. خرید اختیار خرید و فروش اختیارخرید. خرید اختیارفروش و فروش اختیارفروش. فلسفه معامله گری در آپشن. سایت های مهم در معامله گری اختیار. معرفی پرتال معاملاتی. قیمت گذاری بلک شولز. تحلیل حساسیت. استراتژی های تجربی در بازار ایران. استراتژی های بین المللی مانند کال اسپرد، استرادل، کاورکال. این دوره اول هرماه برگزار می شود.
برای اطلاع از شرایط کلاس و دریافت کد به تلگرام (آیدی : yazdaniacd) یا اینستاگرام پیام دهید.

مفاهیم بازارهای دوطرفه

بازار دوطرفه بازاری است که بر خلاف بورس تهران، امکان کسب سود از کاهش قیمت هم در آن وجود دارد. مثل بازار آتی یا فارکس. مفاهیم این بازارها را در این دوره بیاموزید و در شرایط افت بازار نیز سود کنید. سرفصل های این دوره:
تاریخچه بازار آتی. مفاهیم موقعیت باز.  وجه تضمین. فروش استقراضی. بازار جبرانی. نکول کردن. بررسی تابلوی معاملاتی.  معرفی کالاهای بازار آتی. فرآیند تحویل. آربیتراژ و نحوه کسب سود از آن. مفاهیم ابتدایی بازار فارکس. توجه داشته باشید این دوره به تنهایی دارای استراتژی معاملاتی برای ترید نمی باشد و درصورت تمایل می باید دوره استراتژی را با این دوره بگذرانید. این دوره به صورت آفلاین برگزار می شود. برای  کسب اطلاعات بیشتر درباره بازار آتی و دیدن شش ویدیوی رایگان و ثبت نام دوره به  اینجا مراجعه کنید.

استراتژی معاملاتی

اگر می خواهید استراتژی معاملاتی بیابید که در تمام بازارها جوابگو باشد و در هر لحظه به شما در انتخاب سهم مناسب کمک کند و همچنین نقاط ورود و خروج مناسب را تشخیص دهد این دوره مناسب شما است. استراتژی که در این کارگاه تدریس می شود بر مبنای استراتژی تریدر بزرگ  آقای مارک فیشر می باشد که ای سی دی نام دارد. البته این استراتژی را برای بازار ایران بهینه کردیم و درکنار آن کاربردش در بازار آتی و فارکس را نیز خواهید آموخت و حتی می توانید آن را در بازار رمز ارزها نیز استفاده کنید.  همچنین در حین مشاهده فیلم های ضبط شده هر روزه در گروه تلگرامی پشتیبانی خواهید شد. برای  کسب اطلاعات بیشتر درباره ای سی دی و دیدن جلسه اول رایگان این دوره به  اینجا مراجعه کنید.

کاراموزی آپشن

پس از یادگیری آپشن ها، در دوره کاراموزی در کنارهم در یک گروه تلگرامی، هرروز به بررسی بازار می پردازیم و به صورت واقعی استراتژی های ممکن را بحث می کنیم. البته  ظرفیت این دوره محدود است. این دوره هر دوماه یک بار   برگزار می شود. برای رزرو جا به تلگرام (آیدی : yazdaniacd) یا اینستاگرام پیام دهید.

کاراموزی ای سی دی

پس از یادگیری استراتژی معاملاتی، در دوره کاراموزی در کنارهم در یک گروه تلگرامی، هرروز به بررسی بازار می پردازیم و  درباره استراتژی های ممکن  بحث می کنیم. البته  ظرفیت این دوره محدود است. این دوره هر دوماه یک بار   برگزار می شود. برای رزرو جا  به تلگرام (آیدی : yazdaniacd) یا اینستاگرام پیام دهید.