۱۳- چگونه می توان زیر قیمت تابلو سهام خرید

آپشن ها سرشار از استراتژی های کاربردی هستند. یادگرفتن این استراتژی های به ما کمک میکند معاملات بی نظیری در بازار مالی داشته باشیم. یکی از معروف ترین استراتژی ها در بازارهای مالی بخصوص بازار مشتقات آربیتراژ است. آربیتراژ (به انگلیسی: Arbitrage) در مالی به معنای بهره گرفتن از تفاوت قیمت بین دو یا چند بازار برای کسب سود است. به عبارتی سود آربیتراژی زمانی ایجاد می‌شود که یک کالای مشابه در دو بازار مختلف یا در مواردی خاص در دو قالب متفاوت عرضه می‌شود اما قیمت‌های یکسانی ندارد.

در این ویدیو سلمان یزدانی توضیح می دهد چگونه می توان در بازار مشتقات سهم دلخواه خود را با ده درصد تخفیف خریداری کنیم!  اگر شما سهمی که دارای آپشن است را داشته باشید و در روز سررسید سهم را بفروشید و از این روش استفاده کنید در واقع آربیتراژ کرده ایدو برای اطلاعات بیشتر سایر ویدیو ها را نگاه کنید

 

در صورتی که به این ویدیو علاقمند شدید مجموعه کامل آموزش هارا در  این آدرس   ببینید. و برای کد تخفیف به پشتیبان پیام دهید.. اگر هنوز به آموزش نیاز دارید سری دوم آموزش ها را از اینجا دنبال کنید.

همچنین می توانید گزارش ماهانه من از بازار مشتقات را در سایت بورسان از اینجا دنبال کنید.

جدیدترین آموزشها
سلمان یزدانی ۲۶ اسفند, ۱۳۹۹ ۲ آپشن

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات کاربران
  • این منو چه کارگزاریه؟شرطی داره اگه تا آخر اون روز ثبت و اعمال رو نزنیم هزینهه آپشنمون سوخت میشه کجا می تونم راجع به قوانین آپشن ها واستراتژی acd بخونم؟

    • سلام. حتما باید روز آخر اعمال رو فعال کنید. بستگی به اینکه پرتالتون صحرا است یا تدبیر می تونید از کارگزارتون بخواید راهنماش براتون بفرسته. ای سی دی رو از این لینک ببینید
      http://www.salmanyazdani.com/acd